רכישת כרטיסים

הזמנת סיור פרטי

  איך לאהוב

  בקבוצת הקומיקס אקטוס חברים חמישה מאיירים בעלי שם. מאז הקמתה בשנת 1996 פרסמה אקטוס עשרות ספרים וחוברות קומיקס וחוללה מהפכה אמנותית וספרותית בקומיקס הישראלי. התערוכה מוצגת לרגל צאת ספרם האחרון "איך לאהוב".

  נערה על סף התבגרותה מתחקה אחר הרפתקת הקיץ של חברתה היפהפייה על חוף הים של תל אביב; ברון זקן מספר לפילגשו איך התגלה לו שיקוי האהבה החזק מכל; נערה החוצה את הגבול לירדן ומביאה משם עט לאהוב בוגדני; זמר ישראלי כושל מוצא את הזדמנות חייו בזכות מעריצה משפילד, אנגליה; אהבה כואבת וגרוטסקית, כמו פרגמנטים של תודעה ורגע אחד של אושר ואינטימיות אמיתית בבוקר כמעט סתמי – כל אלה מתחברים יחד לאוסף בלתי שגרתי של סיפורים גרפיים מאת אמני הקומיקס של אקטוס. בקבוצת הקומיקס אקטוס חברים חמישה מאיירים בעלי שם: בתיה קולטון, מירה פרידמן, איציק רנרט, רותו מודן וירמי פינקוס. מאז הקמתה בשנת 1996 פרסמה אקטוס עשרות ספרים וחוברות קומיקס וחוללה מהפכה אמנותית וספרותית בקומיקס הישראלי.
  בשנת 2006 נבחרה על ידי המגזין האמריקאי ID כאחת מקבוצות העיצוב הבולטות של זמננו.
  בספר זה מתארח גם המאייר והאנימטור דוד פולונסקי.

  "האיורים היפהפיים וסיפורי העלילה יוצרים את התרכובת המטרידה של הומור ובדידות שבזכותה נודעו אמני אקטוס". (Publisher's weekly) התערוכה "איך לאהוב" מציגה היבטים שונים של אהבה ובוחנת את הצדדים הפחות מקובלים שלה. היא מחולקת לשישה נושאים העוברים כחוט השני בסיפוריהם של חברי הקבוצה: נגיעה-נשיקה, שנאה, קנאה, חיזור, אכזבה וסביבה.

  ביום שבת, בתאריך 17.10.09 בשעה 18:00 יתקיים שיח גלריה עם חברי קבוצת אקטוס

   

  התערוכה הוצגה במהלך שנת 2009